3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΗΒΑΣ

Επιλογή Πρακτορείου

Καποδιστρίου 7 ΤΚ 32200 ΘΗΒΑ

Τηλέφωνο FAX: 2262026150

e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. "> Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ

Σήμερα 20/04//2018, ημέρα Παρασκευή  συνήλθε σε σώμα και συνεδρίασε στο Γραφείο του Διευθυντή του 3ου ΓΕΛ Θήβας η Επιτροπή που συγκροτήθηκε με την υπ. αριθμ. 3/16-04-2018 πράξη του Διευθυντή του 3ου ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΘΗΒΑΣ για την αξιολόγηση των προσφορών των ταξιδιωτικών γραφείων για την 3ημερης διάρκειας Εκπαιδευτική επίσκεψη  της περιβαλλοντικής ομάδας της Β΄ Τάξης Λυκείου στη Λάρισα , με παρόντες τους:

• Φίλο Γεώργιο (Πρόεδρος)
  • Δεληδημητρίου Αναστασία  (Μέλος)
  • Ντελή Χαρίκλεια (Μέλος)
  • Τσαρουχά Αφροδίτη, Καλαμάρα Γεωργία (Μέλη - εκπρόσωποι μαθητικών συμβουλίων)
  • Γούλας Ιωάννης    (Μέλος - εκπρόσωπος Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων)

για την αξιολόγηση των προσφορών που κατατέθηκαν στο πλαίσιο της προκήρυξης  με αρ. πρωτ. 64/10-04-2018 από τα παρακάτω ταξιδιωτικά γραφεία:

1. Παπαγιάννης TRAVEL
  2. Δήμας Ευάγγελος

Η Επιτροπή προχώρησε στην διαδικασία αξιολόγησης ως εξής:

• Αποσφράγισε τους φακέλους προσφοράς που κατατέθηκαν από τα παραπάνω Τουριστικά - Ταξιδιωτικά Γραφεία.
  • Εξέτασε το περιεχόμενο των τεχνικών προσφορών για να διαπιστώσει την συμφωνία τους με τις απαιτήσεις του διαγωνισμού, όπως αυτές είχαν καθοριστεί.

Κατόπιν αποφάσισε:

1.Απορρίπτει ομόφωνα την πρόταση του Δήμα Ευάγγελου  καθώς δεν περιλαμβάνει τα απαιτούμενα από την προκήρυξη δικαιολογητικά . Επιπλέον δεν υπάρχει επιβεβαίωση της διαθεσιμότητας στο προτεινόμενο ξενοδοχείο.

2.Να προκρίνει ομόφωνα την προσφορά του ταξιδιωτικού γραφείου Παπαγιάννης TRAVEL η οποία συνοδεύονταν από τα απαιτούμενα από την προκήρυξη δικαιολογητικά, είχε κόστος προσφοράς (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ) 90,00 ευρώ ανά μαθητή , στο ξενοδοχείο ASTERAS HOTEL Λάρισας  στο κέντρο της πόλης και επιπλέον  εξασφάλιζε την διαθεσιμότητα των δωματίων στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο.

Επισυνάπτονται οι πρωτότυπες προσφορές με τα συνημμένα δικαιολογητικά των υποψηφίων.

Για τον λόγο αυτό συντάχθηκε η παραπάνω πράξη και υπογράφεται ως ακολούθως

Η Επιτροπή

• Φίλος Γεώργιος  (Πρόεδρος)
  • Δεληδημητρίου Αναστασία  (Μέλος)
  • Ντελή Χαρίκλεια (Μέλος)
  • Τσαρουχά Αφροδίτη, Καλαμάρα Γεωργία (Μέλη - εκπρόσωποι μαθητικών συμβουλίων)
  • Γούλας Ιωάννης    (Μέλος - εκπρόσωπος Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων)

Μηχανογραφικό 2017

Στα παρακάτω αρχεία θα βρείτε το Μηχανογραφικό (με βάσεις 2016 ανά Επιστ. Πεδίο), που θα ισχύσει το 2017, σύμφωνα και με τις πρόσφατες αλλαγές στην κατανομή των Τμημάτων.

mixanografiko-2017-new-me-baseis-2016-1p.pdf

mixanografiko-2017-new-me-baseis-2016-2p.pdf

mixanografiko-2017-new-me-baseis-2016-3p.pdf

mixanografiko-2017-new-me-baseis-2016-4p.pdf

mixanografiko-2017-new-me-baseis-2016-5p.pdf

Πληροφορίες

ΚΕΣΥΠ:http://blogs.sch.gr/2kesypvo/

Στατιστικά Πανελλαδικών Εξετάσεων 2016

Τα στατιστικά στοιχεία των Πανελλαδικών Εξετάσεων 2016, ανά ομάδα προσανατολισμού, σύμφωνα με την ανακοίνωση του Υπουργείου Παιδείας. Στα γραφήματα που ακολουθούν μπορείτε να δείτε πως κατανέμονται οι υποψήφιοι του νέου συστήματος, με βάση τον αριθμό μορίων που συγκέντρωσαν, σε κάθε επιστημονικό πεδίο.

επισκέπτες

Έχουμε 5 επισκέπτες συνδεδεμένους